3D ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ДИЗАЙН-ПРОЄКТУ

ФОТО РЕАЛІЗОВАНОГО ПРОЄКТУ

Дизайн інтер’єру дворівневої квартири в ЖК «Республіка» був створений для сім’ї з двома дітьми — шестирічним хлопчиком та чотирирічною дівчинкою. Перед командою Home Interiors стояло завдання зробити простір затишним та комфортним як для батьків, так і для активних малюків.

Для оформлення дворівневої квартири було обрано сучасний стиль. Він виглядає актуально, не перевантажує простір деталями й при цьому досить функціональний.

Оскільки квартира дворівнева, зонування вийшло максимально ефективним. Перший ярус в основному відведений під загальну зону, а другий — під особисту.

Дизайн інтер’єру першого поверху

На першому поверсі розмістилися передпокій та простора кухня-студія — місце сімейних зборів та приймання гостей. Тут же облаштована дитяча спальня та гостьовий санвузол.

Передпокій

У передпокої розташована містка шафа-купе і прямокутне дзеркало на повний зріст. Темні вхідні двері прихованого монтажу пофарбовані в колір стін і тому не виділяються. Підлогове покриття виготовлене з керамограніту. Цей матеріал має всі переваги натурального каменю, але простіше у догляді.

Кухня-вітальня

Простора кухня-вітальня — одночасно простір для відпочинку, їдальня та місце приготування їжі. В її обробці використано темну фактурну деревину.

Замовляючи дизайн інтер’єру дворівневої квартири, клієнти відзначили, що для них дуже важлива функціональність. Особливо це стосувалося кухні. Тому в її дизайні було зроблено фокус на комфорт, практичність і ергономічність. Наша команда ретельно продумала зручність шаф та побутову техніку найвищої якості.

Оскільки власники люблять приймати гостей, поряд із зоною кухні розташували гарну їдальню з великим столом та комфортними стільцями. За потреби стіл можна скласти, звільнивши місце для інших занять.

Особливе місце у дизайні інтер’єру дворівневої квартири займає вітальня з високим атріумом. Через його панорамні вікна до приміщення проникає багато природного світла. Головний акцентний елемент тут — оригінальна люстра з великою кількістю світильників, які нагадують перлини. Перед настінною ТВ-панеллю у зоні відпочинку стоїть великий м’який диван для сімейних кіновечорів та ігор на приставці.

Дитяча спальня

Крім кухні-вітальні, на першому поверсі облаштовано дитячу спальню. Тут передбачено односпальне ліжко, шафки для одягу та іншого приладдя та комфортне робоче місце біля вікна. Поки що цей простір порожній, тому що обидві дитини живуть разом в іншій кімнаті. Коли брат і сестра підростуть, хтось із них зможе переселитися до другої дитячої.

Дизайн інтер’єру другого поверху

Другий поверх в основному займає батьківська спальня з гардеробом та ванною кімнатою. Поруч розмістилася основна дитяча з окремим санвузлом. Біля сходів передбачено компактну зону відпочинку з м’яким розкладним кріслом.

Батьківська спальня та санвузол

У дизайні інтер’єру батьківської спальні все сприяє відпочинку та розслабленню. Продумано багаторівневу систему освітлення. Як і кухня-вітальня, батьківська спальня витримана у стриманій глибокій сіро-бежевій палітрі з чорними деталями. У центрі кімнати стоїть велике ліжко. По один бік від неї шафа, по інший — компактне робоче місце. За розсувними дверима облаштована вбиральня.

Батьківський санвузол, як і гостьовий на першому поверсі, витримано у загальній стилістиці квартири. Меблі та сантехніка виступають акцентами, а в оздобленні переважають благородні сірі відтінки та плитка під камінь та терраццо. Це робить інтер’єр стильним та респектабельним.

Дитяча з окремою ванною

Дизайн кімнати для дітей – лаконічний та сучасний. Використані меблі простих форм. Малюкам поки що подобається жити разом, тому в їхній кімнаті встановлено дворівневе ліжко. Є спортивний куточок, ТВ-панель та місце для навчання.

Кольори в зоні для дітей легші та світліші, ніж у батьківській: молочний, жовтий, сіро-блакитний, приглушений помаранчевий. Таке дизайнерське рішення не порушує загального стилю інтер’єру дворівневої квартири, але робить дитячий простір більш яскравим та безтурботним.

Для дітей передбачено окремий санвузол. Цікавим елементом його оформлення є плитка терраццо із яскравими вкрапленнями. Меблі та сантехніка ненав’язливо підкреслюють її акцентні кольори

Якщо вам сподобався дизайн інтер’єру дворівневої квартири в ЖК «Республіка» і ви мрієте про подібний проєкт для себе, звертайтеся до студії дизайну інтер’єру Home Interiors. Ми зробимо все, щоб ваші мрії про стильне та комфортне житло втілилися в життя!

×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.