Home Interiors Design

Наша історія

Студія дизайну інтер’єрів Home Interiors була заснована в червні 2006 року групою архітекторів і дизайнерів, які бачили необхідність змін в підході до дизайну інтер’єрів. Існуючі варіанти були занадто дорогими або повільними, неточними, або все вищеназване разом. І, як справжні підприємці, ми заснували власну студію дизайну інтер’єрів. З тих пір студія Home Interiors значно розвинулася і стала свого роду проривом в послугах архітектури та дизайну, пропонуючи широку різноманітність варіантів. Ми завжди раді запропонувати якісні послуги дизайну для наших клієнтів.

Наша місія: якісно і швидко допомогти нашим клієнтам реалізувати ідеї та проекти. Наша команда потурбується про те, щоб ваш дизайн-проект був ідеальний.

Команда дизайнеров студии Home Interiors

Цінності команди
Home Interiors

#1. Постійний розвиток

Всі процеси в студії працюють чітко, як швейцарський годинник. Адже в нашій команді — тільки висококласні фахівці з профільною освітою. Вони ніколи не припиняють розвиватися, вчитися і дізнаватися про новітні тренди в архітектурі та дизайні.

#2. 1+1=3

Наша команда забезпечить безперебійну роботу над вашим проектом. При виникненні будь-якої проблеми ми задіємо додаткових фахівців, щоб прискорити процес і закінчити роботу вчасно.

#3. Клієнти — наші партнери

Головний показник ефективності для нас — це радість і комфорт наших клієнтів. Тому ми створюємо рішення під потреби і побажання кожного замовника.

#4. Відповідальність і залученість

Коли ми беремося за проект, ми робимо його ідеально — або не робимо взагалі. Посередність — не варіант: творець домагається успіху тільки через наполегливу працю на шляху до досконалості.

#5. Відкритість до нового

Виклик — найкращий учитель і джерело натхнення для дизайнерів. Так що коли хтось звертається до нас зі складним проектом, не схожим на ті, які ми робили раніше — наші серця стукають швидше і нам не терпиться почати роботу.

#6. Сервіс як мистецтво

Обслуговування клієнтів — це мистецтво, як і сам дизайн. Так що ми прагнемо, щоб обслуговування відбувалося на найвищому рівні. Ми завжди на зв’язку з нашими клієнтами, щоб вчасно відповідати на всі виникаючі у них питання.

Провідні спеціалісти студії

Ведущий специалист студии дизайна интерьера Home Interiors

ТИМОФІЙ ЩЕРБАТИХ

Засновник

Спостерігати, як твоя ідея знаходить розвиток від олівця до фінальної обробки, брати участь в її житті й розвитку, бачити на якомусь етапі, як вона починає жити самостійним життям і бути чимось більш чудовим, ніж ти планував спочатку – це кожен раз здається мені маленьким дивом.

Дизайнер інтер'єру студії Home Interiors

МАКСИМ ОПОЧАНОВ

Архітектор, дизайнер

Свої нові ідеї в проекті я завжди реалізовую, спираючись на бажання і світогляд замовників, намагаючись розвинути і довести до досконалості їх мрію про інтер’єр. Щоб народилася гарна дитина, батьки повинні дуже любити один одного. А щоб у мене вийшло створити щось надзвичайне, мене повинна збуджувати ідея.

Ведущий архитектор студии дизайна Home Interiors

ЕЛІНА ЛАЗУРИК

Архітектор, дизайнер

У сучасному ритмі життя найбільш важливим в інтер’єрі стає його функціональність, ергономічність, мобільність і здатність трансформуватися. Знайти індивідуальний образ, продумати кожну деталь, щоб простір був комфортним на всіх рівнях – не тільки візуальному, а й фізичному, емоційному та духовному – вважаю головним завданням нашої студії дизайну інтер’єрів.

Специалист архитектуры и дизайна в команде Home Interiors

ДАР'Я ПЕТУЛЬКО

Архітектор, дизайнер

Якщо людина хоче повертатися в створений нами інтер’єр, проводити там час, якщо вона хоче називати квартиру домівкою, вважаю, наша студія дизайну домоглася своєї мети. І не важливо, в якому стилі створений черговий проект. Головне в ньому – відчуття комфорту.

3D Визуализатор студии дизайна интерьера

ВЛАДИСЛАВ МІТІН

Візуалізатор

Завжди прагну вчитися і розвиватися, цей підхід є обов’язковим. Вважаю, що позитивність – ключ до відмінної роботи.
Дизайнер интерьера и визуализатор

АЛІНА КАЛЬЧЕНКО

Дизайнер-візуализатор

На мій погляд, немає нічого цікавішого, ніж створювати практичні та комфортні інтер’єри. Моя ціль — зробити оселю джерелом затишку та естетичного задоволення.
Архітектор дизайнер

ІРИНА ПИСАРЕНКО

Архітектор-дизайнер

Дизайн — це не лише пошук рішень, а й цікаве спілкування. Важливо зрозуміти людину перед тобою. Як вона буде користуватися житлом, що їй до вподоби.
Архитектор

ТАРАС БУНДИК

Архітектор, керівник будівництва

Моя задача — щоб все було точнісінько, як заплановано. Люблю бачити захоплення на обличчях, коли здаємо об’єкт. Пишаюся кожним нашим проєктом!