Home Interiors Design

Інвестиція в якість життя

ВНЕСОК У МАЙБУТНЄ

Дизайн підвищить вартість нерухомості. Ви отримаєте не тільки комфортне житло або офіс, а й приміщення, яке можна вигідно продати або здати в оренду. 

ПРОЕКТ ПІД КЛЮЧ

Ви можете спокійно їхати у відпустку — візьмемо на себе всі турботи по реалізації. Ви збережете час, нерви і отримаєте ідеальний результат.

ТЕСТОВЕ ПЛАНУВАННЯ

Допоможемо прийняти правильне рішення при покупці будинку або квартири — розробимо планування в рахунок подальшої співпраці.

ЕКОНОМІЯ 31%

Послуги дизайнера дозволяють заощадити в середньому 31% бюджету — за рахунок ретельного опрацювання і грамотної реалізації проекту.

Хочете дізнатися вартість вашого проекту?

Залиште заявку, і ми зв’яжемося з вами, щоб уточнити деталі. Ви отримаєте готову комерційну пропозицію з розцінками і термінами.

Ім'я
Контактний номер
Email
Завантажити файл
Залишити заявку
You should enable JavaScript to use this form.

Дизайн житлових інтер'єрів

Розробляємо індивідуальні інтер’єри квартир, будинків і котеджів. Мрієте, щоб ваше житло підходило вам на 100%? Тоді забудьте про типове планування. Ми проаналізуємо ваш спосіб життя, захоплення і смаки, і створимо проект спеціально для вас. У ньому все буде відповідати вашим потребам і побажанням: планування, зонування, естетика. Плануєте продати квартиру або здати в оренду? Ми спроектуємо приміщення, яке приведе ваших цільових клієнтів у захват — і зробимо це в рамках бюджету.

Дизайн комерційних інтер'єрів

Створюємо і реалізовуємо під ключ проекти офісів, салонів краси, кафе і ресторанів. Інтер’єр — важливий маркетинговий інструмент. Він може підвищити лояльність клієнтів, збільшити середній чек і стати фоном для вірусних Інста-фото. І ми знаємо, як змусити його на вас працювати. Ви отримаєте ефектний і функціональний дизайн, що відповідає вашому брендовому стилю. У ньому буде комфортно працювати, а ваші клієнти закохаються в нього.

Архітектурне проектування

Придбали ділянку для будівництва будинку або комерційної споруди? Ми допоможемо отримати максимум з розташування об’єкта найкраще природне освітлення, планування, зонування. Ми створимо проект, який багаторазово підвищить прибутковість ваших інвестицій в землю. Потрібен професійний дизайн екстер’єру або фасаду? Запропонуємо рішення, які ідеально поєднуються з оточенням об’єкта і інтер’єром.

Задати питання

Є питання щодо майбутнього проекту? Будемо раді допомогти. Залиште повідомлення, і дизайнер відповість вам!

Ім'я
Email
Контактний номер
Повідомлення
Завантажити файл
Відправити
You should enable JavaScript to use this form.