Home Interiors Design

Вартість розробки дизайн-проекту

Комерційні та екстер’єрні проекти наші дизайнери розраховують індивідуально, а ось для житлових інтер’єрів ми рекомендуємо пакетні рішення. Вони дозволяють вибрати комфортний режим роботи, легко прорахувати бюджет і отримати передбачуваний результат.

Грунтуючись на багаторічному досвіді, наша студія дизайну інтер’єру розробила декілька варіантів пакетів, з яких ви можете вибрати найкращий. При цьому вибір одного рішення вас не обмежує. Якщо в процесі ви захочете замовити додаткові послуги, то зможете або докупити їх, або перейти на інший пакет.

Якщо вам буде складно зробити вибір, ви можете призначити особисту зустріч з дизайнером і разом прийняти рішення про те, який пакет найкраще підійде для вашого проекту.

Пакети послуг

Розробка планування
від $ 8/м²
✓ Виїзд на об'єкт
✓ Складання обмірного плану
✓ Оформлення технічного завдання
✓ Розробка перепланування і схеми розміщення меблів (2-3 варіанти, 6 коригувань)
✓ Схема демонтажу перегородок
✓ Схема монтажу перегородок
✓ Схема розміщення сантехніки
Консультація по плануванню
перед покупкою квартири
Індивідуальний розрахунок за обсягом робіт
✓ Оформлення технічного завдання.
✓ Розробка перепланування і схеми розміщення меблів (залежить від кількості розглянутих квартир).
Виконується за планом забудовника, без вимірів на об'єкті (кількість варіантів за запитом).
Повний дизайн-проект
$ 48/м²
✓ Виїзд на об'єкт
✓ Складання обмірного плану
✓ Оформлення технічного завдання, підбір стилістики
✓ Розробка перепланування і схеми розміщення меблів (4 варіанти, 12 коригувань)
✓ Створення дизайну + 3D візуалізація (5 коригувань)
✓ Пакет креслень:
- Схема демонтажу перегородок
- Схема монтажу перегородок
- План стель
- План освітлювальних приладів
- Схема вимикачів
- План розеток
- Схема розміщення сантехніки
- Схема кондиціонування і вентиляції
- Схема підлогових покриттів
- Схема теплої підлоги
✓ Розгортки по стінах із зазначенням оздоблювальних матеріалів
✓ Габарити корпусних і вбудованих меблів для індивідуального замовлення
✓ Підбір та специфікація меблів, освітлення, сантехніки, оздоблювальних матеріалів
✓ Підбір матеріалів на місці їх придбання
✓ Авторський нагляд (10 годин консультації)
Послуги інтер'єрного стиліста
Індивідуальний розрахунок за обсягом робіт
✓ Підбір референсів
✓ Складання мудборда
✓ Підбір і комплектація: меблів, освітлення, текстилю, рослин, декору, аксесуарів
✓ Авторський нагляд
Авторський нагляд і комплектація
від 100 $/міс
✓ Контроль виконання дизайн-проекту
✓ Виїзд в магазини (підбір тканин, матеріалів на місці)
✓ Робота з підрядниками (консультація з питань, допомога у виборі оптимальних рішень)
✓ Підбір альтернативних матеріалів і комплектуючих (за потребою – зняття з продажу, зміни в строках поставок і т. д)
✓ Комплектація – закупівля, контроль поставок і приймання на об'єкті меблів, освітлення, сантехніки, чистових оздоблювальних матеріалів

Питання та відповіді

Ми зібрали найпоширеніші питання від наших клієнтів, щоб ви могли отримати відповідь ще до дзвінка дизайнеру. Тут ви можете дізнатися експертну думку щодо типових питань. Якщо ж ваше запитання стосується конкретно вашого майбутнього проекту, залиште замовлення у формі нижче.

Розробка проекту

З чого почати?
Зателефонуйте нам, і ми розповімо докладно про наші способи роботи. А краще надішліть нам ваші побажання, і до нашої зустрічі ми точно будемо знати, які архітектурно-дизайнерські рішення вам запропонувати.
Чи можна заощадити і на чому?
Добре можна заощадити на реалізації проекту (на ремонті), якщо не економити на розробці дизайн-проекту.
Може, відразу поїдемо по магазинах?
Можемо. Але це буде абсолютно непродуктивно. Ми дивимося на дизайн інтер'єру як на цільну єдність, і зібрати його з різнорідних частин – це все одно, що по одному черепку намагатися зрозуміти, як виглядає глечик. Завдання для археолога, але не для архітектора.
Чи буде це красиво?
Вибираючи той чи інший прийом, ми орієнтуємося на закони стилю, естетики елементів, продиктовані дизайнерськими школами, що вміщають досвід поколінь дизайнерських течій. Крім цього, ми намагаємося враховувати зв'язок елементів з навколишнім середовищем і, звичайно ж, пам'ятати про практичність в реалізації й експлуатації приміщення. Саме це робить результат роботи дизайнера інтер'єру привабливим для будь-якого ока.
А якщо мені не сподобається?
Це дуже тонке питання. Ми намагаємося робити не тільки авторський дизайн, а й орієнтуватися на конкретний запит. Тим не менш, варто переглянути наше портфоліо, і якщо вам до вподоби те, що ви бачите, то, думаємо, ми не помилимося і з вашим проектом.
Що потрібно для узгодження перепланування?
Сучасні ОСББ беруть узгодження перепланування на себе, якщо ремонт квартири не зачіпає несучі конструкції. А ми ніколи не зачіпаємо конструктивні елементи і працюємо в рамках правил, передбачених управлінням будинку. Якщо ми і будемо вносити зміни в несучі елементи, то ваш випадок буде дуже рідкісним винятком і ми обов'язково цей момент з вами узгодимо.
Я хочу бачити кілька варіантів.
Ми завжди даємо кілька варіантів планувань і потім, спираючись на спільно вироблену концепцію, розробляємо ескізи дизайну інтер'єру. Вони потрібні для того, щоб ви подивилися, як буде виглядати даний інтер'єр в різних варіаціях. Але створювати кілька дизайн-проектів в рамках однієї ціни було б недоцільно.
Навіщо мені 3D-візуалізація?
Ми намагаємося використовувати в 3D-візуалізації тільки реально існуючі матеріали та об'єкти наповнення. Також розробляємо конструктив архітектурних елементів. У підсумку ви отримаєте готовий інтер'єр, який з 93% точністю повторює візуалізацію. Для вас це гарантія отримати на виході очікуваний результат. Для тих, хто буде здійснювати ремонт квартири – наочна опора для розуміння концепції дизайну інтер'єру.
Я хочу подивитися, як це буде виглядати в іншому кольорі.
Плюс 3D-візуалізації в тому, що ми можемо використовувати колірні палітри в рамках одних і тих же архітектурних форм практично без обмежень. Хоча завжди варто пам'ятати, що в матеріалах колір, відтінок і тон будуть сильно залежати від тисячі факторів, які в візуалізації враховуються тільки частково. Тому ми завжди прагнемо в процесі реалізації виконувати вифарбовування матеріалів і дивитися на поєднання тонів і фактур.
Навіщо потрібні креслення?
Це один з головних елементів проекту. Зміст креслень визначає, наскільки точно і безпомилково концепція дизайну інтер'єру втілиться в життя. Важливо розуміти, що креслення – це не тільки розмітки елементів, а й основа для подальшого прорахунку кошторисної документації та специфікації використовуваних матеріалів.
Можете без креслень «на словах» пояснити робітникам, що робити?
Навіть найдосвідченіші будівельники вважають за краще робити ремонт квартир з кресленнями. Наявність повної креслярської документації суттєво знижує кошторис на ремонт, адже в цьому випадку не закладають до 30% на непередбачені витрати. Крім цього, ви захищені від ситуації неправильного трактування слів.
Навіщо потрібен підбір?
Підбір всіх елементів інтер'єру практично вже здійснено на етапі ескізів, але завжди існує ймовірність виходу з ринку конкретного виробника або з тих чи інших причин додаткові елементи виявляються не відображені в кресленнях. Замовляючи підбір, ви отримуєте необмежений ресурс фахівця із закупівель. І, звичайно ж, можливість на основі конкурсу вибрати оптимальних постачальників.
Що замовляти в першу чергу?
В першу чергу, потрібен дизайн-проект. Завдяки якому отримуємо список всього того, що потрібно замовити, в якій черговості, кількості і за якою ціною. Від загальної мети буде залежати, які деталі інтер'єру краще виконати під замовлення, а які краще купити на місці.
У мене є меблі, які я хочу зберегти.
Ми можемо використовувати практично будь-який матеріал, який є у вас. У процесі ремонту квартир дуже цікаво знаходити нові осмислення старих об'єктів інтер'єру.
У нас з другою половиною різне бачення дизайну.
Є приказка: «У ремонті головне – не розлучитися!». Мати різні точки зору на спільний простір – це не тільки нормально, але і дуже конструктивно. У підсумку квартира після ремонту буде не компромісом, а симбіозом ідей, увібравши в себе найкращі рішення всіх членів сім'ї й при цьому уникнувши паноптикуму.
Ми не знаємо, навіщо нам потрібна ця кімната.
Швидше за все, на цьому етапі вам краще зробити крок назад і повернутися до функціонального зонування. Площа зайвою не буває, а значить десь її не вистачає. Стіни не такі нерухомі, як здаються, зате в результаті правильного зонування всі приміщення будуть ідеально функціональні.
Можна зробити бежевий трохи більше/менше бежевим?
Ми використовуємо в роботі готові шаблони кольорової палітри для того, щоб уникнути складнощів під час реалізації та ремонту квартири. Тому будь-який колір і відтінок має певний крок щодо спектра. Можна зробити трохи більше бежевим на зображенні, але в житті це буде набагато більше бежевим.
Що краще: студія або окрема кухня?
Це дуже часто залежить від стилю, площі й складу родини, а також від кількості часу, який присвячується домашньому готуванню. Виходячи з нашого досвіду, в більшості випадків при ремонті квартир в Києві немає необхідності виділяти під кухню окреме приміщення.
Чи не буде темно?
Все світло ми розраховуємо за формулою люмен на кв. м і намагаємося передбачити освітлення для основних приміщень в квартирі. Іншими словами, у вас буде і яскрава заливка, і інтимне освітлення. Ви завжди можете висловити свої персональні побажання з приводу освітленості в кожному приміщенні, і ми зробимо прорахунок індивідуально для вас.
Вартість комерційного інтер'єру розраховується так само, як житлового?
Вартість дизайну комерційного інтер'єру розраховується індивідуально, його просто неможливо розрахувати по площі. Навіть при наявності готового брендбуку обсяг роботи дизайнера при розробці невеликого кафе 20-30 м² можна порівняти з дизайном офісного простору на 100-150 м². Для розрахунку точної вартості, будь ласка, залиште заявку і наші дизайнери вас проконсультують і зроблять індивідуальну комерційну пропозицію.
Як розрахувати вартість проектування екстер'єру?
Вартість проектування екстер'єру розраховується індивідуально. Просто зверніться до дизайнерів нашої студії – всі наші фахівці мають архітектурну освіту і ми з радістю зможемо проконсультувати вас щодо проектування вашого унікального екстер'єру.

Реалізація проекту

Як відбувається процес реалізації проекту?
Етапність, послідовність і графік — це три кити, на яких стоїть процес реалізації дизайн-проекту. Але головне в цьому — можливість отримувати від вас відгуки і побажання за всіма ключовими моментами дизайну і ремонту вашої квартири.
Скільки коштує ремонт?
Повністю відповісти на це питання можна тільки на основі проекту. Ціна сильно залежить від того, які цілі стоять перед інтер'єром. Найбільш економні з проектів по дизайну і ремонту квартир в Києві (разом з будиночком для кішки) обходилися господарям в 700 USD на кв. м.
Як оплачувати роботи по реалізації проекту?
Ми намагаємося розбити всі платежі на етапи, що відповідають замкненому циклу робіт. На початку кожного етапу ми отримуємо передоплату за етап. Після прийняття етапу ми підписуємо акт виконаних робіт по ремонту і переходимо до наступного етапу, попередньо прорахувавши і уточнивши кошторис на нього. Ми дотримуємося термінів реалізації, і ви до кінця проекту будете знати календарний графік платежів.
Терміни! Як уникнути зірваних термінів?
Ми дуже дисципліновані щодо термінів, від цього залежить величина нашого прибутку. При нашому рівні цін затягнутий ремонт квартири стає збитковим. Тому ми строго йдемо за графіком, а вам залишається своєчасне приймання етапів та їх фінансування.
Що, якщо мені не сподобається якість робіт?
Ми розробляємо і реалізуємо дизайн-проекти в багатоетапному режимі. Всі етапи проекту залишаються логічно закінченими з очевидним результатом. Завдяки етапам вносити виправлення і поліпшення в проект можна до того, як це стане неможливо.
На якому етапі можна запускати будівельників?
При бажанні будівельники можуть заходити на об'єкт з самого початку дизайн-проекту – відразу після розробки функціонального зонування, для демонтажу і монтажу простінків. Але в цьому випадку неможливо прорахувати загальний обсяг робіт, побачити кошторис на весь ремонт. Іноді краще почекати кілька тижнів і побачити повну картину майбутніх робіт.
Хто закуповує матеріали?
Можете ви, можемо ми. Ми матеріали не продаємо і на них не заробляємо. Ми прораховуємо вартість завантаження, доставки, виносу, занесення, а ви приймаєте рішення, як вам вигідніше зробити. Раптом у вас є необмежений ресурс чорноробів.
Давайте я на місці поясню, що куди ставити?
Можна спробувати діяти і так. Швидше за все, думка, що на місці все наочніше, ніж на плані, приходить до кожного на початку роботи над дизайном квартири. Але як тільки виникає необхідність подолати маленьку, але тупикову складність, доводиться вдаватися до плану, і там все виглядає зовсім в іншому світлі. Так навіщо відразу йти складним шляхом?
У мене є знайомий електрик, можна він буде робити електрику?
Ми намагаємося виключати з роботи сторонніх підрядників, тому що не можемо контролювати не тільки якість і терміни, але і взаємодію з іншими підрядниками. З багаторічного досвіду відомо, що кілька господинь на кухні неминуче призводять до непередбачуваних результатів. Так і в ремонті квартир.
Чи потрібно зашивати стіни гіпсокартоном?
У кількох випадках в ремонті: при необхідності додаткової шумоізоляції, якщо зовнішня стіна в квартирі зовсім холодна, або якщо немає можливості встановити вбудовані електророзетки і вимикачі. В інших випадках штукатурки завжди достатньо.
З чого зроблені перегородки в складних приміщеннях?
Ми намагаємося використовувати матеріал міцний, легкий, з хорошою звукоізоляцією, зручний в монтажі, який не вимагає додаткової штукатурки. Це може бути і пінобетон, і цегла, в залежності від стилістичної необхідності.
Чи робити примусову витяжку і кондиціонер?
Для комерційних приміщень обов'язково, для квартир та інших житлових приміщень ми закладаємо кондиціонери і витяжку за замовчуванням, так як дбаємо про комфортний температурний режим і чистоту повітря у вашому домі. Але ви завжди можете відмовитися від будь-якої опції в процесі реалізації проекту.
На якому етапі замовляти кухню?
Розвиток і процес дизайн-проекту інтер'єру завжди має етапи, на яких необхідно мати в наявності виготовлені або замовлені позиції. З урахуванням цих термінів ми складаємо графік закупівель. Дотримуйтеся його.
А можна душ без поріжка?
Це можна реалізувати, але тільки за наявності багатьох сприятливих обставин у вашій квартирі. Повинна бути дуже хороша каналізація, щоб забезпечити хороший ухил, відповідна товщина стяжки і вдале розташування душа. Поріжок естетично менш виграшний, зате у вас завжди буде суха підлога у ванній кімнаті.
Пральна машина з сушаркою або пральна машина та сушарка?
Поєднані апарати – більш програшний варіант і менш функціональний, ніж роздільні. Але для економії місця – це хороша ідея.
Як правильно замовляти гардероб і вбудовані меблі?
Ми завжди проектуємо зовнішній вигляд і ескіз всіх замовлених і вбудованих меблів (у тому числі і гардероба). Внутрішній зміст вимагає індивідуального підходу. Тому у нас буде додатково ціла серія зустрічей, де ми розкреслимо кожен ящик і поличку, одежну шафу і відсік для краваток.
Чи потрібен розумний будинок?
Централізовано – це досить складне, але не завжди інтуїтивне рішення, яке можна налаштувати під себе. Хоча на презентаціях все виглядає функціонально, рука все одно тягнеться до вимикача. Все залежить від ваших побажань і масштабів проекту, в одних випадках це практично необхідність, в інших – додатковий гаджет для душі.
Хочу хороший звук.
Ми можемо передбачити в квартирі аудіосистему і відразу закласти її в проект. З іншого боку, зараз активно розвиваються wi-fi системи, так що вибір за вами.
Як краще обіграти колону?
Краще нічого не обігравати. Ні, чесно. Точніше, краще вміти обігравати всіх в шахи. А простір, елементи і архітектуру краще пропрацювати попередньо перед ремонтом квартири. Знаходити динаміку або статику елементів і оформляти її за допомогою виразних деталей декору і світла.
Порадьте, що нам поставити в коридорі.
Питання розміщення меблів, декору і елементів в будь-якій квартирі починається з концепції всього простору. Але по-справжньому дизайнерський ремонт — це взаємозв'язок і гармонія всіх елементів. Що поставити в коридорі залежить від того, що поставити у вітальні.

Задати питання

Є питання щодо майбутнього проекту? Будемо раді допомогти. Залиште повідомлення, і дизайнер відповість вам!

Ім'я
Email
Контактний номер
Повідомлення
Завантажити файл
Відправити
You should enable JavaScript to use this form.
DELIGHT
$22/м2
Для тех, кто хочет получить хорошее качество при минимальной цене.
Оформление технического задания
Разработка перепланировки и схемы расстановки мебели (1 вариант по предоставленному плану)
Создание дизайна + 3D визуализация (1 корректировка)
PRIME
$28/м2
Для тех, кому важно, чтобы реализация не отнимала много личного времени.
Выезд на объект
Составление обмерного плана
Оформление технического задания
Разработка перепланировки и схемы расстановки мебели (2 варианта, 6 корректировок)
Создание дизайна + 3D визуализация (3 корректировки)
Схема демонтажа перегородок
План возведения перегородок
План полов
План потолков
Схема размещения сантехники
Схема размещения освещения
План розеток и выключателей
Схема кондиционирования и вентиляции
Схема раскладки плитки
Развертки по стенам
EXECUTIVE
$50/м2
Для тех, кто хочет быть уверен в безукоризненной реализации.
Выезд на объект
Составление обмерного плана
Оформление технического задания
Разработка перепланировки и схемы расстановки мебели (4 варианта, 12 корректировок)
Создание дизайна + 3D визуализация (5 корректировок)
Схема демонтажа перегородок
План возведения перегородок
План полов
План потолков
Схема размещения сантехники
Схема размещения освещения
План розеток и выключателей
Схема кондиционирования и вентиляции
Схема раскладки плитки
Развертки по стенам
Ведомость отделочных материалов
Авторский надзор (10 часов)
Подбор мебели и освещения
Подбор материалов на месте их приобретения