×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

Дизайн-проєкт приватного будинку під Києвом розроблено для комфортного проживання великої родини. Протягом року в ньому мешкає сімейна пара, а влітку приїжджають погостювати старші діти з онуками. Тому нашим головним завданням було створити практичний простір з усіма умовами для відпочинку.

Як стиль для дизайну приватного будинку господарі вибрали класику, яка ідеально поєднує в собі сучасний комфорт і традиції. Класичний дизайн демонструє бездоганний смак власників, чудово підходить для великих сімей та ніколи не втрачає актуальності. Характерна йому стримана колірна гама створює атмосферу теплоти та гармонії, а яскраві акценти освіжають дизайн та надають йому індивідуальності.

ДИЗАЙН-ПРОЄКТ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ З АТМОСФЕРНОЮ ВІТАЛЬНЕЮ

Для трапез та спільного відпочинку спроєктована простора вітальня-студія. У ній всі мешканці можуть комфортно влаштуватися на просторому дивані біля каміна і насолоджуватися суспільством один одного. Зонування простору реалізовано завдяки матеріалам: благородний мармур, холодний камінь та сріблястий метал у їдальні створюють урочистий настрій, тоді як натуральне дерево та текстиль у зоні вітальні задають атмосферу спокою. Всі ці риси надають вітальні особливої чарівності та відчуття гармонії, яке є лейтмотивом у цьому дизайні приватного будинку.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

Наш дизайн-проєкт приватного будинку передбачає окрему спальню для відпочинку кожної сім’ї, з особливим настроєм. Так, інтер’єр у білих тонах зі сріблястими аксесуарами та свіжими світло-м’ятними акцентами сприяє релаксації. Він сповнений спокою, легкості та прохолоди. Спальня в рожевому кольорі – яскравіша і сміливіша, наповнена енергією та теплотою, забезпеченою теплими земляними відтінками. Таким чином, кожен зможе підібрати для себе дизайн, який більше до смаку, або вибрати новий.

У дизайн-проєкті кожної спальні наші архітектори передбачили все, щоб гості розмістилися з комфортом та відчували себе як вдома: туалетний столик, окремий телевізор, місткі шафи для зберігання речей, які розташовані в елегантно оформлених стінних нішах. У головній спальні, оформленій у рожевому кольорі, є гардероб.

Мрієте про дизайн-проєкт, який перетворить ваш будинок на житло вашої мрії? Звертайтеся до студії дизайну інтер’єру Home Interiors: ми створимо вам такий проєкт, який сподобається вам і запам’ятається вашим гостям!