×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

ДИЗАЙН ПРОСТОРОЇ КВАРТИРИ

Білий колір в інтер’єрі має безліч переваг. Саме тому при ремонті квартир до нього часто звертаються. Він візуально розширює простір, вносить відчуття чистоти та свіжості. Ця палітра ніколи не вийде з моди, оскільки належить до класичних. Крім того, поєднання білого кольору з натуральними та якісними матеріалами, вміле використання різних його відтінків створює атмосферу стриманої та благородної розкоші. Тому цей дизайн-проєкт вирішено було реалізувати саме у світлому ключі.

МІЖ ПЛИТОЮ І ОБІДНІМ СТОЛОМ

У дизайн просторої квартири добре вписується відкрите планування з мінімумом перегородок. Студія дизайну інтер’єру Home Interiors використовувала лінійне планування кухні. З одного боку розташувалися робоча поверхня, мийка, плита. З іншого – кухонні шафки для зберігання посуду та корисних дрібниць.

Меблі в цьому кухонному інтер’єрі виготовлені зі світлого дерева ніжного вершкового відтінку. Білою ми вирішили залишити лише стелю, розбавивши світлий дизайн теплими відтінками білого: слонової кістки, золотистим. Завдяки цьому холодний сніговий колір не заморозив простір, і він вийшов глибшим і затишним.

Обідня зона поєднана з кухнею. Світлі та прості меблі гармонують із загальним задумом інтер’єру і підкреслюють легкий дизайн. А широке вікно, не заставлене меблями, і дзеркало на стіні візуально додають ще більше простору.

СУЧАСНА ВІТАЛЬНЯ

Хоча кухня, обідня зона та вітальня – це, по суті, одне велике приміщення, дизайн просторої квартири виконаний таким чином, що вітальня при цьому виглядає відокремленою. Якщо для кухонних підлог вибрано плиткове покриття, то у вітальні віддано перевагу дереву. Крім того, дизайнери частково залишили стіни, які поділяють функціональні зони у цій квартирі.

Для цього куточка ми вибрали прості та якісні меблі благородних відтінків сірого. Яскравими акцентами стали різноколірні подушки, оригінальний журнальний столик та стильний чорно-білий пейзаж на стіні.

ВИШУКАНА СПАЛЬНЯ

У дизайн просторої квартири гармонійно вписалася маленька затишна спальня. До світлої палітри відтінків бежевого та сірого для контрастності додали винний та графітовий кольори. Загалом кімната виконана в дусі сучасного мінімалізму – в ній немає нічого зайвого і місце кожного предмета вивірене. Наприклад, симетричні тумби зі світильниками з боків – це не тільки зручний дизайн, але й чудовий прийом для візуального розширення простору.

Також дизайнери підкреслили вишуканий інтер’єр класичними дерев’яними панелями на стінах та делікатними ніжними шпалерами, що нагадують стримане оздоблення англійських будинків.

ЕФЕКТНІ КОНТРАСТИ ВАННОЇ

В інтер’єрі об’єднаного санвузла дизайнер зіграв одразу на кількох контрастах. Так, у дизайні домінують білий та шоколадний кольори. Гладка холодна плитка скомбінована з теплим деревом меблів. Кругле стильне дзеркало – з квадратними меблями та ванною. Вийшло ефектно та комфортно.

ДИЗАЙН ПРОСТОРОЇ КВАРТИРИ ВІД HOME INTERIORS

Щоб дизайн вийшов по-справжньому стильним, витонченим і при цьому затишним і домашнім, краще звернутися до професіоналів. Команда студії дизайну Home Interiors розкриє переваги планування Вашої квартири та виконає всі види послуг: від створення проєкту до його втілення.