×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

ДИЗАЙН САЛОНУ КРАСИ «QKLA»

Побажанням замовників при створенні цього інтер’єру було не просто організувати зручний для роботи салон, а й створити стильне та оригінальне місце, куди хочеться повертатися. Студія дизайну Нome Interiors використала ідеї лофта і довела, що «Кукла» може мати душу. У загальному гармонійному ансамблі поєдналися грубуваті та тендітні деталі, які нагадують образ сучасної ніжної дівчини в агресивному просторі великого міста.

РОБОЧА ЗОНА

Для зручності ми поділили спільний відкритий простір на окремі функціональні зони: ресепшн, робочі місця спеціалістів та куточок для клієнтів.

Меблі для салону краси вибрали в дівчачому стилі, що нагадує оздоблення з лялькового будиночка – у білому, рожевому та блакитному кольорі, з витонченими лініями та комфортними м’якими сидіннями.

Ресепшн відрізняється від схожих стійок в інших салонах тим, що це не суцільна бар’єрна стійка, а милий невеликий стіл. Це зближує адміністратора з гостями та підкреслює доброзичливу атмосферу – працівник за стійкою не просто суворий менеджер, а подруга, яка готова прийти на допомогу.

Робочі зони перукарів розташовані у глибині залу. Додатковим джерелом світла стали стильні підвісні світильники металевого кольору.

Місця для манікюру та візажу знаходяться біля вікон, оскільки така робота потребує яскравішого освітлення. Крім того, дівчата під час візиту до салону краси можуть спостерігати за жвавою міською суєтою за вікном, насолоджуючись хвилинами спокою.

Робоча зона для косметолога відокремлена легкою ширмою, яка не тільки не порушує загальної концепції відкритого простору, а й надійно приховує того, хто за нею.

Фінальним штрихом робочої зони, яку пропонує цей дизайн салону краси, стали деталі – мальовані лялькові портрети на стінах і м’які ляльки-тільди на полицях зручних шафок.

ЗОНА ВІДПОЧИНКУ

Щоб скоротити час в очікуванні майстра, побалакати з подружками та випити філіжанку кави або чаю, дизайн салону краси “Qkla” передбачає окрему зону біля панорамних вікон з видом на міську вулицю. До послуг дам – два крісла на вигнутих ніжках, стильний диванчик та столик на кручених ніжках.

САНВУЗЛИ

Санвузли в салоні краси продовжують тему лофта – цегляні стіни, звичайна квадратна біла плитка і грубуваті умивальники. Відтінюють цей строгий та стильний інтер’єр яскраві деталі – сучасна картина на стіні, фігурки оленя, дзеркала у незвичайних рамах. Все разом створює загадкову та оригінальну атмосферу. Дизайнери розраховували на те, що дівчата зможуть зробити ефектне селфі абсолютно в будь-якому приміщенні салону, що підвищить популярність закладу.

ДИЗАЙН САЛОНУ КРАСИ ВІД НOME INTERIORS

Студія Нome Interiors із задоволенням створить дизайн-проєкт салону краси будь-якої концепції, що передає Ваш фірмовий стиль. Ми створимо проєкт дизайну інтер’єру, в якому Вашим клієнтам буде цікаво, і до якого вони із задоволенням повертатимуться.

Затишних вам інтер’єрів!

Дизайн комерційних інтер'єрів. Розробка проєктів будь-якої складності.

Дізнатися більше