×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

Власнику великого заміського будинку був потрібний стильний та унікальний дизайн-проєкт спальні для гостей. Він хотів, щоб його друзі відчували себе як вдома, і могли повноцінно відпочивати й працювати. Тому замовник звернувся до нашої студії дизайну інтер’єру.

Ми розпочали розробку дизайн-проєкту з планування. Щоб зробити перебування гостей у будинку максимально комфортним, було прийнято рішення зробити окремий санвузол та гардероб при спальні. Потім разом із замовником ми підібрали ідеальну стилістику для дизайн-проєкту – сучасний лакшері, й розпочали зонування простору.

Зонування та дизайн спальні

Приміщення було поділено на дві зони. Основою виступає область відпочинку, в якій розмістилися ліжко з невеликою тумбочкою. За узголів’ям спального ложа – авторські скляні панелі, що вносять особливий шарм в інтер’єр спальні. Доповнюють декор світла тюль та штори сірого кольору.

Друга зона у дизайн-проєкті спальні виділена під мінікабінет. Тут знайшлося місце не тільки робочому столу з кріслом, а ще й полицям для книг та інших необхідних дрібниць. Стіл багатофункціональний – він може використовуватися і як туалетний столик.

Крім стильних меблів, увагу привертає й ефектне оздоблення стін із червоного дерева, розділеного на панелі тонким профілем. Інша частина стін у спальні декорована темним тинькуванням. Таким чином, ми сховали двері прихованого монтажу, що зливаються зі стіною.

Створення дизайн-проєкту передбачало розробку якісного освітлення. У кімнаті досить природного світла, і ми подбали про те, щоб гостям було комфортно у вечірній та нічний час. Для цього в спальні є точкові світильники та нічник біля ліжка.

Всі використані відтінки вдало поєднуються між собою, створюючи гармонійну атмосферу. У такій спальні приємно не лише засинати, а й просто знаходитися. Так, для покриття підлоги використаний світлий паркет, який контрастує з яскравими стіновими панелями. Оздоблення стелі виконане в нейтральному білому кольорі.

Гардероб та санвузол

Як згадувалося вище, цей дизайн-проєкт спальні включає санвузол та гардероб. Обидва приміщення знаходяться поряд із кімнатою. Гардеробна не надто велика, але містка, її буде цілком достатньо для кількох людей. Освітлення в ній також ретельно продумане: крім точкових світильників на стелі є підсвічування полиць.

Ванна виконана у світлих тонах. У ній є вся необхідна сантехніка: від унітаза та раковини до просторої душової та біде. Також ми подбали про професійний світлодизайн. Є підсвічування полиць, світильники, бра на стінах, точкові світильники у стелі.

Щоб створити атмосферу розкоші, для оздоблення стін ми використовували керамограніт статуаріо та яскраву декоративну плитку для акцентів. Також не можна не відзначити зручні меблі та велику кількість продуманих систем зберігання.

Cпівпраця з Home Interiors

Професійний дизайн-проєкт – це комплексне та творче завдання. Щоб спроєктувати житло, яке підійде саме вам, потрібно зрозуміти сценарії використання кімнати, визначити стилістику, яка припаде вам до смаку, підібрати наповнення, яке служитиме довгі роки та щодня радуватиме око.

Створити такий дизайн інтер’єру квартири чи будинку може лише професіонал з великим досвідом. Звертайтесь до нашої студії дизайну! Ми спроєктуємо житло вашої мрії, допоможемо його реалізувати й гарантуємо, що результат перевершить ваші найсміливіші очікування.