×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

Проєкт дизайну інтер’єру квартири з легкими елементами класики у ЖК “Французький квартал” від студії Home Interiors.

Дизайн холу

Хол створює загальне враження про всю квартиру. Тому так важливо, щоб він передавав її атмосферу та справляв приємне враження. В даному проєкті завдяки площі приміщення ми змогли реалізувати не лише комфортний, а й стильний інтер’єр холу.

Нам вдалося розмістити достатню кількість меблів для зберігання всіх необхідних речей та одягу. При цьому ми вибрали меблі, які не захаращують простір. Так, консоль на металевих ніжках не займає багато місця і дає можливість розмістити м’який пуф для зручності. Додавши більше дзеркал, особливо від підлоги до стелі, як у цій зоні, можна візуально розширити приміщення.

Дизайн кухні-вітальні

Головна особливість цих зон – плавний перехід. Вся площа розділена на функціональні сегменти, проте вдалий дизайн дозволяє уникнути чіткого поділу приміщень. Завдяки поєднанню нейтральних світлих відтінків в інтер’єрі простір не завантажений, а навпаки, наповнений повітрям та легкістю. Глянцева плитка з імітацією мармуру візуально розширює простір та надає дизайну вишуканості.

Достатньо велика квадратура дозволяє розмістити чотири зони: кухню, вітальню, обідню зону, а також терасу.

Кухня оснащена всією необхідною технікою. При цьому планування не обмежує у просторі, а високі вікна наповнюють світлом та невимушеністю. Нотки класики у фасадах кухні в поєднанні із сучасною технікою створюють неперевершений тандем.

Інтер’єр вітальні витриманий у теплих нейтральних кольорах. Стіни, диван та журнальні столики об’єднані єдиною колірною гамою. ТБ-зона гармонійно переходить в обідню зону з меблями простих, лаконічних форм. Скляна шафа-сервант чудово відбиває сонячне проміння, наповнюючи кімнату додатковим світлом. Група освітлення вибрана у класичному стилі, що підкреслює індивідуальність інтер’єру.

Дизайн спальні, кабінету й санвузлів

Спальня виконана відповідно до стилістики всієї квартири – у тих же приємних, теплих сіро-бежевих відтінках. Стриманий дизайн з його симетрією та елементами м’яких панелей огортає спокоєм та врівноважує. Запорукою успіху інтер’єру цієї спальні є вдале планування. Наявність повноцінної гардеробної неймовірно спрощує життя і дарує максимум комфорту.

На вимогу замовника було сплановано кабінет, який можна використовувати також як гостьову спальню. Ми розробили дизайн для поєднання двох функцій в одному інтер’єрі. М’який, зручний диван – саме те, що необхідно для невеликої площі кімнати. Відкриті полиці не виглядають громіздкими, а стильні деталі із чорного металу та дерево природних відтінків – це запорука вдалого дизайну.

Дизайнери студії Home Interiors розробили оптимальне планувальне рішення. У квартирі є два відокремлені санвузли, при цьому стилістика, підбір оздоблювальних матеріалів та сантехніка не поділяють ці приміщення, а навпаки – поєднують у єдиний дизайн-проєкт. Класична плитка італійського виробника з імітацією мармуру – це виграшний варіант, який не набридне з часом. А м’яке світлодіодне підсвічування полиць і дзеркал додає атмосфери та комфорту.

Завданням було максимально використати всю площу, зробити так, щоб зони плавно перетікали одна в іншу. Студія дизайну інтер’єру Home Interiors чудово впоралася з цим завданням. Завдяки поетапній роботі дизайнерів було створено чудовий проєкт дизайну інтер’єру квартири у стилі сучасна класика – ідеальний простір для життя.