×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

ДИЗАЙН МАСАЖНОГО КАБІНЕТУ В БЛАКИТНОМУ І БІЛОМУ

Які принципи застосовує студія дизайну Home Interiors для проєктування комерційних інтер’єрів? Такі ж, що і при розробці дизайну квартир та будинків. Ось основні правила.

ПРОСТІР

Грамотне планування дозволило використовувати невелику площу масажного кабінету як перевагу. По-перше, масажисту зручно працювати, бо все під рукою. А по-друге, клієнт почувається комфортніше у невеликому, але затишному кабінеті.

Дизайн масажного кабінету включив все необхідне для роботи: масажний стіл, меблі для рушників і масажних засобів, парову мінісауну. При цьому залишилося досить вільного простору для проходу.

КОЛЬОРИ ТА МАТЕРІАЛИ

Як палітру ми вибрали білий та блакитний кольори. Саме ці кольори створюють відчуття комфорту та безпеки. Білий асоціюється зі свободою, умиротворенням та натхненням.

Щоб підкреслити гармонію, ми використовували в дизайні цього масажного салону натуральні матеріали, які нагадують про природу – світле дерево, живі рослини.

ДИЗАЙН МАСАЖНОГО КАБІНЕТУ ВІД НOME INTERIORS

Якщо ви плануєте замовити послуги дизайнера для масажного кабінету, салону краси, ресторану чи будь-якого іншого бізнес-приміщення, ми з радістю створимо оригінальний та стильний проєкт, у якому буде зручно працювати вам та відпочивати вашим клієнтам.