×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

Робота над дизайн-проєктом почалася з того, що до студії дизайну інтер’єру Home Interiors звернулася молода стильна пара, яка мріяла про комфортне сімейне гніздечко на березі річки в Конча-Заспі. Від попередніх господарів їм дісталася коробка будівлі, яка, правда, дещо застаріла, в яку і потрібно було вписати сучасний технологічний дизайн. У будинку необхідно було передбачити простір для відпочинку та роботи, для дитини та для приймання та проживання гостей, для занять спортом та для зберігання речей. Що ж, масштабний проєкт – це улюблений професійний виклик для дизайнера (задоволено потираємо руки)! Адже у процесі виникають цікаві технологічні завдання, вирішення яких допомагають створювати особливі інтер’єри.

А коли ми обговорювали стиль заміської резиденції та переглядали референси, з’ясували одну цікаву деталь: у клієнтів не лише чудовий смак, а й чітке бачення результату. Їхні смаки дуже схожі з естетичними поглядами наших дизайнерів! Що зробило роботу над проєктом лише більш захопливим: адже ми ніби створювали його для себе.

Відразу і без вагань замовники вирішили, що дизайн заміського будинку неодмінно має бути в сучасному стилі. І справа не тільки в тому, що він надзвичайно елегантний. І навіть не в тому, що ми особисто в захваті від його можливостей… Насамперед це ідеальне рішення для людей з активним способом життя. Адже саме сучасний дизайн дозволяє вирішувати функціональні завдання та водночас зберегти естетику приміщення. Чому? Розглянемо на прикладі студії. В інтер’єр нам потрібно було гармонійно вписати винотеку, але не зменшувати простір і зберегти відкрите планування. У результаті замовники були вражені тим, як ми впоралися із цим завданням.

Для гостьової зони ми вибрали теплі та спокійні земляні відтінки. Саме такі кольори відмінно гармонують із матовими поверхнями мармуру та створюють особливу атмосферу комфорту. Впевнені: в такому артистичному просторі у гостей завжди буде привід для розмов.

Величезною перевагою будинку було його приголомшливе розташування – на березі річки, яке ми просто не могли не використати. Візитною карткою будинку та головною окрасою вирішено було зробити панорамні вікна. Так, в спальні для господарів дизайнери розмістили мінімум меблів: ліжко, тумбочки й невеликий куточок для відпочинку. Замість декору, акцентних стін – дві скляні стіни з чудовим видом. Вийшло ефектно, чи не так?

І ось після вирішення всіх творчих задач на шляху до дизайн-проєкту ми представили цей дизайн заміського будинку на суд клієнтів. З гордістю заявляємо: замовники лишилися дуже задоволені. Отже – ми досягли мети!

Мрієте про яскравий та практичний дизайн вашого будинку? Тоді звертайтесь до професіоналів Home Interiors. Послуги дизайнера допоможуть отримати вам по-справжньому функціональний та ефективний простір, який надихатиме вас щодня.