Ми щиро віримо, що секрет успішного дизайну – у правильній комбінації функціональності та стилю. Кожна людина індивідуальна, а інтер’єр призначений, щоб зробити її життя зручнішим.

Наш замовник – молодий енергійний бізнесмен, який закоханий у свою роботу і живе в шаленому ритмі. Він цінує кожну хвилину свого часу, любить вільний простір і віддає перевагу стриманій естетиці модернізму.

За основу проєкту ми взяли чорний та сірий кольори. Саме вони додали в атмосферу спокій і створили чудове тло для виразної гри фактур – шорсткого дерева, пухнастого килима, гладкого сяйливого декору. Ну а теплі відтінки коричневого вносять в інтер’єр відчуття спокою та комфорту. Важлива деталь – свіжа зелень живих рослин та акценти сонячного помаранчевого у текстилі та декорі. Вони надають дизайну інтер’єру витонченості та виразності.

Щоб додати у кімнату просторості, ми використовували колірне зонування. Жодних обмежувальних перегородок! Тільки свобода та легкість. Приємний контраст світлого і темного дерева покриття для підлоги виглядає чудово і візуально розмежовує простір.

Мрієте про професійний та стильний дизайн-проєкт? Звертайтеся до студії дизайну інтер’єру Home Interiors. Ми створимо житло, яким ви будете пишатися та насолоджуватися щодня.