×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

ЗАТИШНИЙ ДИЗАЙН КВАРТИРИ: ПАЛІТРА ШОКОЛАДУ

Вчені кажуть, що шоколад пов’язаний із гормонами щастя. У цьому проєкті фахівці студії дизайну інтер’єру Home Interiors показали, як завдяки палітрі кольорів шоколадних відтінків можна створити особливу атмосферу і затишний дизайн квартири.

Інтер’єр цієї квартири виконано у сучасному стилі. Його основні принципи простота, багато вільного простору, не перевантаженого деталями, і відкрите планування. Все це створює відчуття спокою та гармонії.

Кухня, вітальня та їдальня об’єднані загальним плануванням. Функціональна зона вітальні – це центр відпочинку та роботи. Вона зосереджена навколо великого затишного дивана, на якому можна дивитися телевізор, приймати гостей або працювати за столом.

Біла кухня з лінійним плануванням займає мінімум місця, тому в кімнаті залишилося достатньо простору для овального обіднього столу біля вікна. Перекусити, випити каву або коктейль можна також за барною стійкою.

У спальні, де змішалися відтінки капучино, какао та шоколаду, розміщено мінімум меблів. При цьому є все необхідне для життя та зберігання речей.

У дитячій справжньою родзинкою є спальне місце. Ліжко знаходиться у ніші, стіни якої розфарбовані, як казковий ліс.

Об’єднаний санвузол вийшов стильним та розкішним завдяки поєднанню глянсових та матових фактур, використанню насичених глибоких кольорів, скла та дерева.