ЖІНОЧНИЙ ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ САЛОНУ КРАСИ BEAUTY ROOM

Цей дизайн інтер’єру салону краси можна побачити в Києві, в ЖК Зарічний. Працювати над цим проєктом було суцільним задоволенням!

По-перше, нам було дуже приємно спілкуватися з його молодою харизматичною господинею, яка так захоплена своєю справою. Вона натхненно розповідала нам про те, наскільки комфортним має бути дизайн її салону, і що в ньому кожна відвідувачка має почуватися принцесою. І побачивши в портфоліо компанії інтер’єр салону QKLA, вона вирішила звернутися до нас. По-друге, проєкт поставив перед дизайнерами Home Interiors цікаве завдання – гармонійно розмістити в офісі нового салону багато функціональних зон. А в них – все, що так подобається дівчатам: манікюр, педикюр і навіть школа манікюру із навчальним класом на 20 осіб.

Дизайн інтер’єру салону краси: гра з простором

Послуги дизайнера дозволяють перетворити особливості та навіть недоліки приміщення на його переваги. Так, фахівці Home Interiors вирішили використати висоту приміщення офісу салону, яка становила майже 4,5 метри, та обладнати другий ярус. Додатковий простір дозволив комфортно розмістити все необхідне для обслуговування клієнтів салону та навчання.

Приємне з корисним: спілкування та догляд

На першому поверсі ми розмістили школу манікюру та основний зал, обладнаний зонами для манікюру, педикюру та макіяжу, а у просторі на другому поверсі розташували додатковий манікюрний салон.

Відкритий дизайн салону краси ми вибрали недарма: адже він дозволяє клієнтам легко переходити від однієї процедури до іншої та вільно спілкуватися. Це робить професійний догляд за собою не тільки на корисним заняттям, а й захопливим проведенням часу. Що особливо цінно, оскільки приходити в салон із подружками та поєднувати приємне з корисним – новий тренд. І для цього в салоні є все: якісне обслуговування, приємний персонал, умови для спілкування та чудовий краєвид за панорамним вікном.

Бренд для сучасних дівчат

Щоб зробити дизайн інтер’єру салону краси таким, що запам’ятовується, ми використовували незвичайну комбінацію – елементи стилю лофт і вишуканий жіночний декор. Нарочито брутальне оздоблення стін вигідно відтінює м’які акценти: ніжно-рожевий колір, візерунок із великих витончених квітів, чорно-білі графічні принти. Стриманий декор і меблі елегантно виглядають у поєднанні з плетеними кошиками, етажерками та затишними дерев’яними кашпо з квітами.

Окрім спілкування та естетичного задоволення, дизайнери подбали про комфорт відвідувачів. При вході гості можуть залишити манто у стильній дзеркальній шафі, а біля робочих місць передбачені місця для найулюбленішого аксесуара дівчат – сумочки. Почекати, поки звільниться майстер або вийде подруга, можна у затишному відокремленому куточку з рожевим диваном та ошатними подушками. А поряд з ним розташований неймовірно елегантний бар – з витонченим рожевим посудом!

Цей дизайн інтер’єру салону краси – один із наших улюблених проєктів. Йдеться і про цікаве спілкування, і амбітні завдання проєкту, і про його характер: адже грамотний дизайн допомагає зав’язати та зміцнити дружбу клієнта з брендом. Але найбільше ми пишаємося тим, що задоволеною залишилася замовниця. Їй сподобалася витончена жіночність інтер’єру, сама концепція, вибір матеріалів та деталей. 

Мрієте про простір, який радуватиме співробітників та клієнтів? Звертайтеся до студії дизайну інтер’єру Home Interiors: ми створимо для вас дизайн-проєкт, який запам’ятається вашим відвідувачам і радуватиме співробітників щодня.

×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.