×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

До нас часто звертаються клієнти із проханням зробити універсальний дизайн. Багато хто не хоче гнатися за модою і робити ремонт виключно за останніми тенденціями. Їм потрібен зручний дизайн-проєкт саме для себе, інтер’єр, який не набридне за кілька років і не втратить актуальності навіть через 10 років. Це приклад саме такого проєкту.

Створення комфортного та «пластичного» середовища

Замовником виступила сімейна пара із дитиною. Ми створили для них лаконічний дизайн інтер’єру студії у теплих відтінках. Дизайнер проєкту вирішив зробити легкий і приємний оку простір, який буде неважко змінити в будь-який час. Все, що для цього потрібно – просто додати акцентні кольори, наприклад, поміняти штори чи подушки на дивані. І інтер’єр заграє по-новому!

Важливою складовою дизайну інтер’єру для сім’ї є грамотне планування. Кухню ми поєднали з вітальнею, візуально розділивши їх барною стійкою. Це універсальний та дуже зручний метод. Барну стійку ми розташували за диваном, по одній осі з телевізором. Завдяки цьому дуже зручно дивитися ТБ під час перекусу або готування. А для сімейної вечері є окремий круглий стіл біля вікна.

Нюанси дизайну

Наша студія дизайну зуміла зробити стильний та затишний інтер’єр квартири-студії у сучасному стилі. Тут кожна деталь на своєму місці, все виконано професійно – починаючи від розміщення меблів і закінчуючи підбором матеріалів та розташуванням декоративних елементів.

Даний дизайн інтер’єру студії викликає приємні асоціації, він просто створений для життя та приймання гостей. Насамперед він надзвичайно елегантний. Прямі лаконічні лінії інтер’єру ідеально поєднуються з бежево-коричневою гамою, яка проходить крізь весь простір приміщення. Вона присутня в меблях, оздобленні стін, покритті підлоги та стелі.

Такий ефект досягається шляхом правильного розподілу площі. Приміщення не дуже велике, але, дивлячись на нього, здається, що воно максимально просторе і легке. Так, тут, безумовно, зіграв колір, але інтер’єр виглядав би інакше, якби дизайнер перевантажив кімнату меблями.

Просто не можна обійти стороною зонування за допомогою різних матеріалів. Наприклад, покриття для підлоги в частині, що відповідає за кухню, відрізняється від того, що використано у вітальні. По-перше, плитка, що використовується для кухні, більш практична для цієї зони, а по-друге, це візуально ділить приміщення, не перевантажуючи його зайвими перегородками.

Коричнева стіна в зоні вітальні теж важливий елемент дизайну. У ній немає нічого незвичайного, але завдяки насиченості кольору та комбінування фактур вона притягує максимум уваги, що робить дизайн інтер’єру студії креативнішим.

Меблі також підібрані ідеально. Наприклад, форма дивана дозволяє «закрити» зону вітальні та відгородити її від решти квартири. Схожість відтінків тумби біля ТВ і стіни, поряд з якою вона знаходиться, роблять її непомітною та легкою. А прозорий журнальний столик є не лише стильним та практичним елементом інтер’єру, а ще й знахідкою дизайнера, який хотів додати потрібну деталь, не перевантаживши простір.

Ідеальний дизайн-проєкт від студіх HOME INTERIORS

Багатьом здається, що зробити комфортний житловий інтер’єр під силу кожному, тому нема рації витрачати гроші на послуги дизайнера. Та й ідеї для ремонту з варіантами виконання є на багатьох онлайн-сервісах.

Але чи все насправді так просто? Звичайно ж ні. Важливим правилом є створення дизайн-проєкту квартири, і лише після цього можна розпочинати ремонтні роботи. І в цій справі також краще довіриться професіоналам.

Краще відразу звернутися до студії дизайну та максимально докладно пояснити, що ви хочете бачити у фіналі. Завдяки широким знанням у цій сфері та детальному вивченню планування професіонали зможуть втілити будь-яку мрію в реальність!