×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

Кожен новий дизайн-проєкт ставить перед нами конкретну мету, і ми не відступаємо, доки не доведемо справу до кінця. В цьому випадку потрібно було створити комфортний простір для сім’ї з 4 осіб, врахувавши всі їхні побажання та потреби. Зараз, коли дизайн-проєкт квартири реалізований, ми можемо сміливо сказати, що це нам вдалося!

ІДЕАЛЬНИЙ ПРОЄКТ: РОЗКІШ ТА СТРИМАНІСТЬ В ОДНОМУ ФЛАКОНІ

Фото, які ви бачите на сторінці, зроблено на завершальному етапі реалізації. Квартира ще не повністю укомплектована, але вже зараз можна помітити, що результат на 90% збігається із проєктом, розробленим нашим дизайнером. Реалізований дизайн-проєкт квартири просто дихає класикою. Інтер’єр просякнутий розкішшю та лаконічністю. Кожна деталь на своєму місці, не вистачає лише кінцевих штрихів, щоб картина була завершеною.

Зверніть увагу на неймовірно гарне оздоблення стін. Використані тільки найякісніші матеріали: венеціанський тиньк, фарба та шпалери від найкращих виробників. Не можна залишити без уваги меблі. Вони мають не лише стильний зовнішній вигляд, а ще й чудову якість. Частина корпусних меблів була замовлена в Італії. Ми дуже ретельно підбирали матеріали, щоб усі деталі поєднувалися та збігалися за кольорами. Було зроблено багато пофарбувань.

У реалізованому дизайн-проєкті квартири багато дзеркал, особливо у вітальні. Це зроблено не випадково, адже дзеркала з фацетом відбивають безліч сонячних променів, тому вдень у вітальні неймовірно красиво. Кришталеві люстри посилюють ефект. Вони чудово вписуються в класичну атмосферу, роблячи дизайн ще елегантнішим.

Дизайн-проєкт квартири розроблений таким чином, що кожне приміщення перегукується з попереднім, роблячи інтер’єр ідеально завершеним. Ванна та санвузол не стали винятком. Вони виконані в тих же теплих світлих відтінках, що й решта оселі. Була використана італійська плитка та сантехніка, а декором для душової та ванної обрана мозаїка приємного бежевого відтінку.

КЛАСИКА – ЗАДАЧА ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Створення дизайн-проєкту квартири – справа довга і трудомістка, особливо, якщо за нього береться недосвідчена людина. Зовсім інша річ – довірити цей процес дизайнеру. По-перше, він постійно працює у цій сфері та знає, як швидко та якісно зробити роботу. По-друге, дизайнеру під силу не тільки вибрати стиль і впровадити його у конкретний простір, а ще й правильно дозувати декоративні елементи, щоб не зробити простір вульгарним, надто креативним або навпаки – надто простим.

Наша студія дизайну інтер’єру вже далеко не перший рік працює із найрізноманітнішими проєктами. Ми вміємо створювати ідеальні планування, красу та затишок у будь-яких умовах. Ви не встигнете й озирнутися, як реалізований дизайн-проєкт квартири радуватиме вас та ваших близьких.