×
Имя
Email
Контактный номер
Загрузить файл
Оставить заявку
You should enable JavaScript to use this form.

Цей сучасний дизайн розроблявся студією дизайну Home Interiors для активної сім’ї, яка любить приймати гостей. Тому особливу увагу ми приділили комфорту та стилю зони відпочинку.

Першим увагу привертає яскравий акцент – сучасний синій диван із безліччю подушок. Поруч із ним розташований оригінальний вигнутий «лежак» – елегантна сучасна тахта, розташована біля панорамного вікна. Чудове місце, щоб насолодитися видом! Все це на тлі темно-сірого паласу створює гармонію відтінків та приваблює витонченими формами. У затишному куточку можна з комфортом розмістити відвідувачів та випити по келиху вина.

Для стін, стелі та окремих предметів меблів дизайнер обрав білий колір, щоб візуально розширити простір. Зі світлими тонами в інтер’єрі вигідно контрастують чорні, сині та сірі відтінки текстилю, меблевої оббивки та деяких предметів декору.

Оформлення стелі – цікава дизайнерська знахідка, яка робить мінімалістичний сучасний дизайн особливим. Над зоною кухні та вітальні вона має різні фактури, що дозволяє візуально розширити простір. У зоні відпочинку вона сріблясто-сірого відтінку, в гармонії із дзеркальними кулями, які з кухонної зони переходять у вітальню. Так дизайнер відокремив простір, зберігаючи цілісність кольору.

У кутку кімнати облаштовано місце для усамітнення – зручне крісло, обтягнуте шкірою коричневого кольору. У ньому можна відпочити та почитати книгу під м’яким світлом стильного торшера.

ДИЗАЙН КУХНІ-ЇДАЛЬНІ

Дизайнер створив такий сучасний дизайн кухні, який нічим би не нагадував про кухонні клопоти, але виглядав святково. Все начиння приховано – ніяких відкритих поличок, як у зоні барної стійки. Фасади глянсових кухонних шаф – сяйливого білого кольору, якому надають виразності темні акценти.

Барна стійка за спинкою дивана відіграє роль місця для трапези. Ідеально для вечірок та вечірніх посиденьок! Стіна за стійкою оснащена вбудованими поличками з підсвічуванням, на яких виставлені вишукані напої у гарних пляшках. Яскравий приклад успішного декору в мінімалізмі: немає жодної зайвої деталі. Функціональне не входить у суперечність із декоративним, а стає ним.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН: ЄДНІСТЬ ТА ЦІЛІСНІСТЬ

Поєднання освітлювальних приладів різного формату в сучасному інтер’єрі створюють гармонію у кожній окремій зоні. Вигідно виглядають висячі світильники у вигляді куль із дзеркальною поверхнею, що святково сяють над барною стійкою. Вони відображають у зменшеному вигляді всю кімнату, перетворюються на невеликі екрани з динамічним зображенням. Кулі оживають при найлегшому русі людини, що знаходиться поруч.

Щоб заощадити та візуально розширити простір, для зберігання речей дизайнер вибрав шафу-купе із вбудованими дзеркалами. З цією ж метою він прикрасив стіни великими фотокартинами, які начебто відкривають у кімнаті нові виміри.

Розташоване в кутку зелене деревце пожвавлює атмосферу, і в поєднанні зі світлими елементами декору виглядає свіжо і яскраво.

СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН СТУДІЇ ВІД HOME INTERIORS

За професійним дизайном інтер’єру звертайтесь до студії дизайну Home Interiors. Ми створимо такий простір, який ідеально відповідає вашому стилю життя та смаку!